Záhradka v Kráľovej nad Váhom.

  • IMG_4196.JPG
  • IMG_4198.JPG
  • IMG_4199.JPG
  • IMG_4200.JPG
  • IMG_4201.JPG
  • IMG_4202.JPG

Cena v RK

Zobraziť fotogalériu (6 fotografií)

Ponúkame na predaj záhradku s drevenou chatkou v osobnom vlastníctve o výmere pozemku 260m2 v záhradkárskej oblasti v Kráľovej nad Váhom. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, vinič, okrasné dreviny, studňa a elektrická prípojka 230V. Záhradka je vhodná na relax v tichom prostredí plnom zelene v blízkosti rieky Váh, prípadné pestovanie drobného ovocia a zeleniny. Uvedená nehnuteľnosť je vzhľadom na blízkosť rieky Váh vhodná aj pre aktívnych rybárov.

Sme aj priamo hypotekárne centrum s vlastnou registráciou v NBS a preto najvýhodnejšia hypotéka pri kúpe tejto nehnuteľnosti je pre vás z našej strany samozrejmosťou. V prípade financovania prostredníctvom nášho hypotekárneho centra vybavíme všetko za vás.

Cena za uvedenú nehnuteľnosť je dohodou s majiteľom po obhliadke. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, kúpou voľná, bez tiarch. V prípade ak disponujte dostatočnou hotovosťou, ktorá však nepokryje celú dohodnutú kúpnu cenu, môžete pri tejto nehnuteľnosti využiť naše doplnkové finančné služby - spolufinacovanie kúpy alebo dofincovanie hypotéky. Tieto finančné služby sú poskytované z našich vlastných zdrojov a za podmienok ako v banke - stávate sa vlastníkom. U nás je dohodnutá cena konečná vrátene provízie - v cene je zahrnutý právny, realitný, katastrálny a v prípade hypotéky aj hypotekárny servis. Všetky naše ponúkané služby sú na najvyššej možnej úrovni, disponujeme všetkými zákonnými povoleniami a licenciami.

V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0918 818 131 - Mgr. Horváthová Marta

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

260 m²

osobné

predané

studňa

230V

nie

nie

nie

áno

nie

rovina

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

0918 818 131

poslať správu

Slovensko

Šaľa

Kráľová nad Váhom

záhradkárska oblasť

 

osobné

Záhrady

predaj

logo

0905 299 352
0918 818 131
info@realityferovo.sk
www.realityferovo.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Marta Horváthová

Mgr. Marta Horváthová

konateľ, maklér

hovorím po slovenskyIch spreche deutsch

Telefón: 0918 818 131
E-mail: office@realityferovo.sk

všetky realitné ponuky makléra