O NÁS

S nami lacnejšie ako bez realitky

Viac ako 20 rokov sme sa venovali  výkupu nehnuteľností v hotovosti, pričom sme riešili obrovské množstvo problémových nehnuteľností - exekučné konania, dražobné konania, nesplácané úvery, rozvody, dedičstvá, úmrtia, nevysporiadané nehnuteľnosti,...... Realitnej činnosti sme sa venovali len okrajovo a to  predovšetkým sme túto službu  poskytovali našim klientom, od ktorých sme odkúpili nehnuteľnosť a hľadali sme im nové bývanie. Musíme však uviesť, že týchto realitných obchodov bolo  niekoľko tisíc, čo je viac ako  v hociktorej realitnej kancelárii. Ako novinku na realitnom trhu by sme chceli rozšíriť  službu REALITNÝ AGENT KUPUJÚCEHO, kde zmluvné zastupujeme a chránime záujmy kupujúceho.

V roku 2019 sme otvorili naše prvé  realitné a hypotekárne centrum  zaoberajúce sa sprostredkovaním predaja, prenájmu  a kúpy nehnuteľností s komplexným riešením pre vás a vašu nehnuteľnosť, financovaním nehnuteľností z vlastných zdrojov, ale predovšetkým však hypotekárnym financovaním, kde zastrešujeme takmer všetky banky pôsobiace v hypotekárnom sektore a pôsobíme na základe povolenia Národnej banky Slovenska pod registračným číslom 249901, naše povolenie je možné dohľadať a to zadaním nášho registračného čísla 249901 priamo TU a to na stránke Národnej banky Slovenska. 

Našim klientom poskytujeme odbornú poradenskú činnosť pri predaji, prenájme  a kúpe nehnuteľností spojenú s financovaním z našich alebo bankových zdrojov. Pri sprostredkovaní predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností prostredníctvom nášho realitného a hypotekárneho centra vychádzame v maximálne možnej miere v ústrety klientovi so zabezpečením potrebných úradných dokumentov na všetkých úradoch, vyhotovením všetkých druhov zmlúv, podaním návrhu kúpnych a záložných zmlúv na katastrálnom odbore príslušného okresného úradu, protokolárnym odovzdaním a prevzatím nehnuteľnosti.

Akékoľvek naše povolenia, licencie, osvedčenia,  oprávnenia si je možné dohľadať na našej firemnej facebookovej stránke: reality férovo