Stavebný pozemok v obci Žihárec

  • žihárec pozemok 1.jpg
  • pozemok žihárec 2.jpg

15.000,- €

Dohoda s majiteľom na obhliadke

Zobraziť fotogalériu (2 fotografií)

Ponúkame na predaj 2 rovnaké stavebné pozemky v obci Žihárec, ktoré sa nachádzajú vedľa, pričom každý pozemok je o výmere 550m2. Rozmery pozemku sú 13,5m x 40,5m, je teda vhodný na výstavbu bežného rodinného domu. V prípade kúpy oboch stavebných pozemkoch pre stavbu jedného rodinného domu je k dispozícii nadštandardný pozemok o šírke 27m2 a tým je vhodný aj pre výstavbu rozmerovo väčšieho rodinného domu bez akýchkoľvek obmedzení

Pozemky sa nachádzajú v tichej časti obce, prístup na pozemok je z asfaltovej cesty, pozemky sú výborne juhozápadne orientované, všetky inžinierske siete sú na hranici pozemku v bezprostrednej blízkosti.

V obci Žihárec sa nachádza základná občianska vybavenosť ako škôlka, škola, pošta, potraviny, predajňa so zmiešaným tovarom, autobusová stanica s bezproblémovým spojením do 11 km vzdialeného okresného mesta Šaľa.

Sme aj priamo hypotekárne centrum s vlastnou registráciou v Národnej banke Slovenska pod číslom 249901, (overiteľné v NBS) a preto najvýhodnejšia hypotéka alebo spotrebiteľský úver pri kúpe tejto nehnuteľnosti, resp. akejkoľvek nehnuteľnosti, je pre vás z našej strany samozrejmosťou. V prípade financovania prostredníctvom nášho hypotekárneho centra vybavíme všetko za vás. U nás je cena konečná vrátene provízie - v cene je zahrnutý právny, realitný, katastrálny a v prípade hypotéky aj hypotekárny servis. Všetky naše ponúkané služby sú na najvyššej možnej úrovni, disponujeme všetkými zákonnými povoleniami a licenciami. V prípade financovania prostredníctvom nášho hypotekárneho centra vybavíme komplet všetku úverovú dokumentáciu za vás.

Cena za jeden pozemok je 15000 EUR, v prípade korektného a seriózneho jednania ako aj v prípade kúpy oboch stavebných pozemkov je dohoda na cene možná a to po obhliadke priamo s majiteľom. V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 299 352 - Horváth Tibor, mailom : info@realityferovo.sk

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

550 m²

osobné

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

nie

áno

nie

juhozápadná

rovina

asfaltová cesta

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

0905 299 352

poslať správu

Slovensko

Šaľa

Žihárec

 

osobné

Pozemky - bývanie

predaj

logo

0905299352
0918 818 131
info@realityferovo.sk
http://www.realityferovo.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Tibor Horváth

Tibor Horváth

konateľ, maklér

hovorím po slovenskybeszélek magyarul

Telefón: 0905 299 352
E-mail: info@realityferovo.sk

všetky realitné ponuky makléra