Stavebný pozemok v obci Svätoplukovo

  • DSC01866.JPG
  • DSC01865.JPG
  • DSC01867.JPG
  • DSC01868.JPG
  • reality férovo_ obrázok_sprostredkovanie predaja__ruky_dom_2552020_2.jpg
  • DSC01869.JPG

28.880,- €

Dohodou s majiteľom na obhliadke

Zobraziť fotogalériu (6 fotografií)

Ponúkame na predaj rozmerovo výborne riešený juhozápadne orientovaný stavebný pozemok v obci Svätoplukovo o výmere 492m2, len 13 km od krajského mesta Nitra. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, šírka od ulice je 15,88m a dĺžka je 31m, nachádza sa v kľudnej a vyhľadávanej časti obce s prebiehajúcou okolitou výstavbou nových rodinných domov. Výhodou pozemku je výborné rozmerové riešenie, nakoľko šírka pozemku je ideálna na výstavbu bežného rodinného domu a to bez obmedzení pri tvorbe projektovej dokumentácie a následnej samotnej výstavbe rodinného domu. Na pozemku je zavedená elektrická prípojka, na hranici pozemku sú všetky ostatné inžinierske siete - plyn, verejný vodovod, kanalizácia. Pozemok je oplotený.

V obci Svätoplukovo sa nachádza základná občianska vybavenosť ako škôlka, škola (prvý stupeň), pošta, potraviny, knižnica, futbalové ihrisko, ranč u Rapsu (jazda na koňoch), autobusová stanica s bezproblémovým spojením do 13 km vzdialeného krajského mesta Nitra. Zaujímavosťou obce je, že v roku 1976 bola pričlenená k obci Mojmírovce, od 1.1.1991 sa osamostatnila funguje samostatne ako politický a administratívny celok. Vzhľadom na skutočnosť, že obce sú spojené, z hľadiska dopravy tvoria jeden celok, je možné využiť bohatú občiansku vybavenosť obce Mojmírovce, kde sa nachádza základná škola (prvý aj druhý stupeň), lekár pre dospelých, lekár pre deti a mládež, lekáreň, veterinár, stavebniny, predajňa zmiešaného tovaru, cukráreň, kaštieľ s reštauráciou, plaváreň, bowling.

Sme aj priamo hypotekárne centrum s vlastnou registráciou v Národnej banke Slovenska pod registračným číslom 249901, overiteľným priamo v NBS a preto najvýhodnejšia hypotéka, prípadne spotrebiteľský úver je pri kúpe tejto, resp. akejkoľvek nehnuteľnosti z našej ponuky pre vás z našej strany samozrejmosťou. V prípade financovania prostredníctvom nášho hypotekárneho centra vybavíme komplet všetku úverovú dokumentáciu za vás.

Cene nehnuteľnosti je dohodou a to po obhliadke priamo s majiteľom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, kúpou voľná bez tiarch. U nás je dohodnutá cena s majiteľom konenčná vrátene provízie - v cene je zahrnutý právny, realitný, katastrálny a v prípade hypotéky, resp. spotrebiteľského úveru aj kompletný úverový servis. Všetky naše ponúkané služby sú na najvyššej možnej úrovni, disponujeme všetkými zákonnými povoleniami, oprávneniami a licenciami. V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0905 299 352 - Horváth Tibor

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

492 m²

osobné

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

áno

juhozápadná

mierny svah

asfaltová cesta

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

0905 299 352

poslať správu

Slovensko

Nitra

Svätoplukovo

 

osobné

Pozemky - bývanie

predaj

logo

0905299352
0918 818 131
info@realityferovo.sk
http://www.realityferovo.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Tibor Horváth

Tibor Horváth

konateľ, maklér

hovorím po slovenskybeszélek magyarul

Telefón: 0905 299 352
E-mail: info@realityferovo.sk

všetky realitné ponuky makléra

TOP PONUKY