Na predaj apartmán v Trávnici

  • 20210521_095302.jpg

39.000,- €

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

Základné informácie:
Ponúkame Vám na predaj novostavbu štyroch samostatných apartmánoch v apartmánovom rodinnom dome v Trávnici, na pozemku o rozlohe 610 m2. Apartmánový dom pozostáva zo štyroch samostatných apartmánov, každý z nich má samostatný vstup a každý z nich má rozlohu 48,5 m2 aj s prestrešenou terasou. Dispozične apartmán pozostáva z kuchyne, izby a kúpeľne s predprípravou na sprchový kút a WC. V každom apartmáne je možnosť dorobiť v podkroví samostatnú izbu. Apartmánový dom je postavený z pórobetónu, strecha sedlová, so škridlovou strešnou krytinou, sú osadené plastové okná a dvere. Apartmánový dom disponuje so štyrmi samostatnými elektrickými prípojkami, verejný vodovod je na hranici pozemku. Výhodou tejto nehnuteľnosti je možnosť dokončenia podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Daná nehnuteľnosť je na liste vlastníctva evidovaná ako rozostavaný rodinný dom vo výstavbe, je možnosť túto nehnuteľnosť užívať ako rodinný dom. Uvedená cena je za jednu apártmanovú jednotku. V prípade záujmu je možnosť kúpiť apartmán buď samostatne, alebo celý objekt. V prípade kúpy celého objektu je dohoda na cene možná priamo na obhliadke s majiteľom.

Doplnkové Informácie:

Obec Trávnica má 1050 obyvateľov, patrí medzi menšie obce, disponuje základnou občianskou vybavenosťou ako materská škola, základná škola, obchody, pošta,....viac informácií o obci: https://lnk.sk/zjmx

Obec Trávnica je od susednej obce Podhájska je vzdialená 4km, tým je možné využiť občiansku vybavenosť Podhájskej a to predovšetkým služby celoročne prevádzkovaného termálneho kúpaliska Podhájska https://lnk.sk/mysz.

Vzdialenosť od okresného mesta Nové Zámky je 30km, od krajského mesta Nitra 35km, od Komárna 53km, od Bratislavy 120km.o obci: sa nachádza v blízkosti termálneho kúpaliska v Podhájskej, ktoré je vyhľadavaným miestom návštevníkov počas celého roka.

Prečo využiť naše služby:
- nenavyšujeme cenu nehnuteľností - kopírujeme cenu majiteľa
- u nás bez rezervačných záloh - nikdy nemôžete prísť o peniaze
- sme hypotekárne centrum - najvýhodnejšie financovanie a výnimočne benefity
- finančné služby z vlastných zdrojov - dofinancovanie hypotéky a spolufinancovanie kúpy
- u nás nás vždy reálne fotky - čo je prezentované bude aj na obhliadke
- obhliadky vždy s majiteľom nehnuteľnosti - môžete rokovať priamo na obhliadke
- vždy chránime obe zmluvné strany - férové a vyvážené zmluvy,

V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0918 818 131 - Mgr. Horváthová Marta

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

osobné

aktívne

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

0918 818 131

poslať správu

Slovensko

Nové Zámky

Trávnica

 

osobné

Rekreačný apartmán

predaj

logo

0905299352
0918 818 131
info@realityferovo.sk
http://www.realityferovo.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Marta Horváthová

Mgr. Marta Horváthová

konateľ, maklér

Telefón: 0918 818 131
E-mail: info@realityferovo.sk

všetky realitné ponuky makléra