Garáž v Šali na predaj

  • DSC01864.JPG
  • DSC01863.JPG

11.990,- €

Dohoda s majiteľom na obhliadke, vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (2 fotografií)

Ponúkame na predaj garáž s montážnou jamou na Vlčanskej ulici v Šali. V garáži je zavedená elektroinštalácia - stačí len uzavrieť zmluvu o pripojení, nová kovová brána, nanovo zaizolovaná strecha. Garáž je v osobnom vlastníctve, kúpou voľná.

Garáž je možné kúpiť aj na splátky, v prípade ak disponujte dostatočnou hotovosťou, ktorá však nepokryje celú dohodnutú kúpnu cenu, môžete pri tejto nehnuteľnosti využiť našu doplnkovú finančnú službu - spolufinacovanie kúpy. Táto finančná služba je poskytovaná z našich vlastných zdrojov a to bez akýchkoľvek poplatkov, záloh, preddavkov vopred. Stávate sa vlastníkom nehnuteľnosti, ktorú následne splácate a to za podmienok ako v banke.

Sme aj priamo hypotekárne centrum s vlastnou registráciou v NBS a preto najvýhodnejšia hypotéka, prípadne spotrebiteľský úver je pri kúpe akejkoľvek nehnuteľnosti z našej ponuky pre vás z našej strany samozrejmosťou. V prípade financovania prostredníctvom nášho hypotekárneho centra vybavíme komplet všetku úverovú dokumentáciu všetko za vás.

U nás je dohodnutá cena konečná vrátene provízie - v cene je zahrnutý právny, realitný, katastrálny a v prípade hypotéky, resp. spotrebiteľského úveru aj kompletný úverový servis. Všetky naše ponúkané služby sú na najvyššej možnej úrovni, disponujeme všetkými zákonnými povoleniami a licenciami. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, kúpou voľná, bez tiarch. V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0905 299 352 - Horváth Tibor

Poloha nehnuteľnosti na mapePodrobné informácie

vrátane provízie

prízemie

1

25 m²

aktívne

nie

tehla

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

0905 299 352

poslať správu

Slovensko

Šaľa

Šaľa

 

Garáže

predaj

logo

0905299352
0918 818 131
info@realityferovo.sk
http://www.realityferovo.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Tibor Horváth

Tibor Horváth

konateľ, maklér

hovorím po slovenskybeszélek magyarul

Telefón: 0905 299 352
E-mail: info@realityferovo.sk

všetky realitné ponuky makléra

TOP PONUKY