HYPOTÉKY

Najvýhodnejšia hypotéka

Okrem realitných služieb na najššej možnej úrovni poskytujeme našim klientom aj profesionálne  služby spojené s financovanám nehnuteľností -  hypotekárny servis.

V Národnej banke Slovenska sme zapísaný pod registračným číslom: 249901 ako podriadený finančný agent obchodnej spoločnosti GEPARD FINANCE, s. r. o., prostredníctvom ktorej zastupujeme všetky banky poskytujúce úvery na bývanie - hypotéky, ako aj ostatné druhy úverov. Registráciu je možné overiť priamo na po zadaní nášho registračného čísla 249901 na stránke Národnej banky Slovenska:https://regfap.nbs.sk/search.php

U nás máte istotu  najvýhodnejšej hypotéky, nakoľko my vás nebudeme tlačiť do  konkrétnej hypotéky, nemusíte chodiť do svojej banky, ani do žiadnej inej, my vybeháme a vybavíme takmer všetko za vás,  porovnáme ponuky všetkých bánk, podrobíme ich analýze, všetky ponuky vám predložíme,  spolu si ich prejdeme, odporučíme vám najvýhodnejšiu hypotéku, pričom  konečné rozhodnutie je na vás, žiadna ponuka, ktorú vám predložíme nie je pre vás záväzná,  v prípade ak sa rozhodnete neprijať ponuku, tak celý proces je pre vás bezplatný a nezáväzný.

Ak potrebujete riešiť otázku  spojenú s financovaním kúpy nehnuteľnosti, alebo len chcete  refinancovať  starší, skôr poskytnutý úver za výhodnejší,  prípadne potrebujete riešiť akúkoľvek otázku ohľadom financovania nehnuteľností -  hypotéka, refinancovanie, stavebné sporenie,  zabezpečený spotrebiteľský úver, tak nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si s nami osobné stretnutie u nás v kancelárii, alebo  tam kde to bude vyhovovať vám, napr. aj u vás doma. Vyriešime akýkoľvek problém.